Kadimoğlu Evden Eve Nakliyat

2İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYE

Kadimoğlu Nakliyat, İstanbul'da evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel kadrosuyla sunmaktadır. İstanbul'un anadolu ve avrupa yakasında hizmet veren firmamız ofis taşıma, şehirlerarası nakliyat, parça eşya taşıma gibi farklı hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat hizmetini tercih eden müşterilerimiz fiyat teklifi konusunda öncelikli taleplerini iletmektedirler. Evden eve nakliyat fiyatları farklı özelliklere göre belirlendiği için iletişim formumuzu doldurarak ya da bizleri arayarak hemen evden eve nakliye fiyatını öğrenebilirsiniz.

Butik firmamız, kurumsal hizmet anlayışımız ile birleşerek %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. En değerli işimiz verdiğimiz güvene dayalı sunduğumuz hizmettir. Evden eve nakliyat hizmetinde müşterimizin bizden memnun kalması en çok değer verdiğimiz şeylerden biridir.

İstanbul evden eve nakliyat teklifinde anlaştığımız müşterilerimiz için nakliyat sözleşmesi hazırlayarak müşteri hakları koruma altına alınmaktadır. İlçeden ilçeye ya da farklı illere yapılacak olan evden eve nakliyat hizmeti sırasında tüm eşyalar muntazam bir şekilde paketlenmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetleri için bizlere 0532 384 68 36 nolu iletişim bilgilerimizden ya da Bilgi talep formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon

Neside Sokak No:10 D:3 Ataşehir İstanbul

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Nakliyat Araçlarımız ilçe merkezlerinde konumlandırılmıştır.

telefon 0532 384 68 36
faks 0216 784 75 18