Ofis Taşıma

3İSTANBUL OFİS TAŞIMA

Kadimoğlu Nakliyat, metropol şehir olan İstanbul'da binlerce işletmenin yanında iş ortağı olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmamız taşımacılık hizmetlerinde ofis taşıma hizmetini de profesyonel olarak sunmaktadır.

Ofis taşıma hizmetlerinde en önemli husus zaman planına uyulmasıdır. İşletmeler belirli bir program çerçevesinde taşınma işlemlerini gerçekleştirirler. Bu programın aksaması ya da programda sorun çıkması durumunda zarara uğramaktadırlar.

Firmamız uzun yıllardan beri sağlamış olduğu ofis taşımacılık hizmetlerinin tüm ayrıntılarını bilmekte, müşteri sorunlarının yaşanmaması için profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Kadimoğlu Nakliyat, ofis taşıma hizmetini sunarken işletme büyüklüklerine göre ekip ve araç sayısını organize etmektedir. Ofis katlarının durumuna göre asansörlü nakliyat hizmetini de sağlayarak zamandan ve eşyaların zarar görme riskini yok etmektedir.

Ofis taşımacılık hizmetinde Kadimoğlu Nakliyatı tercih ederek ofis taşımacılık hizmetinde profesyonel hizmet alarak sorunsuz taşımacılık ile süreçlerinizi kaldığı yerden yeni ofisinizde devam edebilirsiniz.

Ofis taşıma için bizlere 0532 384 68 36 nolu iletişim bilgilerimizden ya da Bilgi talep formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon

Neside Sokak No:10 D:3 Ataşehir İstanbul

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Nakliyat Araçlarımız ilçe merkezlerinde konumlandırılmıştır.

telefon 0532 384 68 36
faks 0216 784 75 18