Avrupa Yakası Nakliyat

logo

Kadimoğlu nakliyat nesilden nesile süren nakliyat hizmetiyle İstanbul Avrupa yakasında nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir. Butik yapısı ve % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşterilerine hızlı bir nakliyat hizmeti sunmak için özveriyle çalışmaktadır.

Avrupa yakasında nakliyat hizmetini sunan firmamız müşterilerine hızlı dönüş sağlayarak taşınma sürecini en hızlı şekilde sunmayı garanti etmektedir. Müşterilerinin verdiği bilgilere göre fiyat teklifini en etkin şekilde sunan firmamız, nakliyat hizmetini sunduktan sonra bile müşteri sadakatı programımız ile mevcut müşterilerimizi koruma altına almaktadır.

Avrupa yakası nakliyat hizmetlerimiz Tuzla ilçesinden başlayarak Üsküdar ilçesine kadar uzanmaktadır. Ekiplerimiz gün içerisinde gelen müşteri taleplerine hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayarak Avrupa yakası nakliyat hizmetlerinde üstün kalite hizmetini sağlamak için özveriyle çalışmaktadır.

0532 384 68 36 nolu iletişim bilgilerimizden ya da web sayfamızda yer alan bilgi talep formundan bizlere ulaşarak avantajlı fiyatlarımıza sahip olabilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

Merkez Şube

icon

Neside Sokak No:10 D:3 Ataşehir İstanbul

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Nakliyat Araçlarımız ilçe merkezlerinde konumlandırılmıştır.

telefon 0532 384 68 36
faks 0216 784 75 18