Fatih Nakliyat

fatihFatih Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Kadimoğlu Nakliyat, Fatih Nakliye firmaları arasında yer almaktadır. İstanbul merkezli olan firmamız şehiriçi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat gibi hizmetleri yerine getirmektedir. Fatih nakliyat firmaları arasında yer alan Kadimoğlu Nakliyat, ücretsiz eksper ve nakliyat sözleşmesi gibi müşteri haklarını koruyan özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

Fatih nakliyat hizmeti içerisinde, firmamız taşıma hizmetlerinin dikkatli bir şekilde yerine getirilmesi için özenle çalışmaktadır. Firmamız müşterilerine sağladığı değer ile eşyalarının zamanında nakliyatını sağlar.

Fatih evden eve nakliyat hizmeti talep eden tüm müşterilerine hızlı nakliyat imkanı sağlayarak ister evden eve nakliyat ister ofis taşıma hizmetlerinde ekonomik fiyatlarıyla hizmet vermektedir.

Fatih ev taşıma hizmetinde dolap, avize gibi demontaj olacak tüm ürünleriniz dikkatli bir şekilde demontajı yapılır ve yeni yerinde montajı sağlanarak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Sizlerde Fatih bölgesinde ikamet ediyor ve taşınmak istiyorsanız ve yüksek fiyatlarda taşıma hizmetleri yerine daha ekonomik ve kaliteli bir nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere 0532 384 68 36 numarasından erişerek ya da web sitemizdeki bilgi talep formunu doldurarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Fatih Nakliye Firması

Kadimoğlu Nakliyat, Fatih Nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Fatih bölgesinde hizmetlerini sürdüren firmamız evden eve nakliyat, ofis taşıma ve şehirler arası nakliyat gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Fatih nakliye firması arayan müşterilerimiz bizleri aradıklarında verdikleri bilgi doğrultusunda ya da yerinde ücretsiz eksper hizmetimiz ile keşif çalışması yaparak en doğru ücreti sunuyor olacağız.

Bugün internette Fatih nakliye firmalarından bazıları nakliye ücretleri konusunda net olmayan müşteri güvenini sarsan fiyatlar sunmaktadırlar. Müşterilerimiz internet fiyatları ile gerçekleşen nakliyat sonrası farklı fiyatlar ile karşılaşmakta ve müşteri mağduriyetleri oluşmaktadır.

Fatih nakliye firması olarak birinci önceliğimiz müşteri güvenini sağlamaktır. Bu yüzden fiyat çalışmasını mutlaka yaparak hiçbir müşterimizin mağdur olmaması için çalışırız.

Fatih Parça Eşya Taşıma

Fatih ilçesinde evden eve nakliyat hizmetini veren firmamız tüm ev eşyası yanı sıra parça eşya taşıma hizmetini de sağlamaktadır. Böylece buzdolabı, karyola, oturma odası gibi parça eşya taşıtmak isteyen tüm müşteriler için de parça eşya taşıma ile hizmet vermekteyiz.

Fatih’de yapılaşma oranı dikkate alındığında yoğun bir şekilde bina artışı dikkat çekmektedir. Nüfus yoğunluğu ile birlikte taşınma hizmetlerinin artış gösterdiği de aşikârdır. Firmamız bu yoğunluğa erişecek şekilde iş programlarını yaparak tüm nakliyat hizmetleri için hizmet vermektedir. Parça eşya taşımacılığı da bu hizmetlerimizden biridir.

Fatih Parça eşya taşıma hizmetimiz Fatih’den tüm İstanbul’a olacak şekilde planlanmaktadır. Eşyalarınızın yoğunluğuna göre araç ve personel planlaması yapılarak en uygun maliyetler ile parça eşya taşıma hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Kadimoğlu Nakliyat parça eşya taşıma hizmetinden faydalanarak Fatih ilçesinde ekonomik taşıma hizmetine sahip olabilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığında ihtiyacınız olan hizmeti zahmetsiz gerçekleştirilmesini istiyorsanız bizlere 0532 384 68 36 numarasından erişerek ya da web sitemizdeki bilgi talep formunu doldurarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Fatih Villa Taşıma

Kadimoğlu Nakliyat Fatih villa nakliyat hizmetini profesyonel kadrosu ile sunmaktadır. Villa taşıma hizmetimiz eksper hizmetimiz ile başlamaktadır. Eksper yetkilimiz Fatih’de bulunan villanızı ziyaret ederek taşınması istenilen eşyaların durumunu analiz ederek nakliyat planını hazırlar. Müşterimizden aldığımız bilgiler ile nakliyat taşınma planı hazırlanır ve müşterimiz ile mutabık kalınır.

Fatih villa nakliyat hizmetimiz için anlaştığımız zamanda müşteri lokasyonunda yer alarak ekiplerimize görev dağıtımı yapılmaktadır. Konusunda uzman personelimiz demontaj yapılacak eşyaları hazırlarken diğer ekiplerimiz paketleme işlemlerini yaparak nakliyat sürecini başlatmaktadır. Villa durumuna göre asansörlü nakliyat hizmetimiz ile eşyalar hızlı bir şekilde nakliyat aracına sevk edilmektedir.

Eşyalar ilk alındığı gibi yeni yerine de taşınma hizmeti sağlanarak demontajı yapılan ürünlerin montajı yapılır. Müşteri memnuniyeti sağlanarak Fatih villa taşıma hizmetimiz tamamlanmış olur.

Fatih villa taşıma hizmetleri için bizlere 0532 384 68 36 numarasından erişerek ya da web sitemizdeki bilgi talep formunu doldurarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Fatih Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetimiz ile komple ev eşyanız ya da iş yerinizde bulunan eşyalarınız İstanbul’da bulunan eşya depolama alanlarımızda güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Kiralama süreci boyunca eşya depolama alanlarındaki eşyalarınız talep ettiğiniz tarihte yeni yerine taşınmaktadır.

Eşya depolama alanlarımız her türlü ortam şartlarına uygun yapıda inşaa edilmiştir. Tüm eşyalarınız güven içerisinde muhafaza edilmektedir.

Fatih eşya depolama hizmetimizden yararlanmak için bizlere 0532 384 68 36 numarasından erişerek ya da web sitemizdeki bilgi talep formunu doldurarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Fatih Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat aracımız ile yüksek binalarda ya da dar merdivenli alanlarda eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz. Hızlı nakliyat işlemini gerçekleştirerek eşyalarınızı nakliye aracımıza sevk ediyoruz. Normal taşınma sürecine göre %70 hız kazandıran Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile ister ev eşyalarınız ister ofis eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır.

İstanbul’daki yapıları kontrol ettiğimizde karşımıza çoğunlukla dar merdivenler çıkmaktadır. Bu tip alanlarda eşya taşıma zorluğu bulunmaktadır. Firmamız asansörlü nakliyat hizmeti ile bu sorunların önüne geçerek müşterilerimize temiz nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Böylece hiçbir eşya zarar görmeden güvenli bir şekilde taşınmakta, taşınma süreci yüksek hızlarda gerçekleşmektedir.

Uzun yıllardan beri Fatih evden eve nakliyat ve Fatih ofis taşıma hizmetlerinde profesyonel hizmet sunan firmamızı tercih eden müşterilerimiz taşınma problemlerini unuttular. Bizlere 0532 384 68 36 numarasından erişerek ya da web sitemizdeki bilgi talep formunu doldurarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Fatih Ofis Taşıma

Kadimoğlu nakliyat Fatih ilçesinde bulunan iş merkezleri başta olmak üzere sanayi alanları, iş yerleri ve dükkanlar gibi işletmelerin nakliye hizmetini sağlamaktadır.

Firmamız ofis taşıma, dükkan taşıma gibi taleplere hızlıca dönüş sağlayarak ekonomik bir şekilde nakliyat sürecini tamamlamaktadır.

Kadimoğlu nakliyat Fatih ilçesinde bulunan nakliyat aracı ve depolama alanları ile müşterilerinin tüm nakliyat sürecinde yanlarında olmaktadır.

Ofis taşıma hizmetinde zamanın değerini bilen firmamız müşteri talebine göre iş programı hazırlamakta ve müşterimizin istediği zaman aralığında nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedir.

Fatih ofis taşıma hizmetimizden yararlanmak için bizlere 0532 384 68 36 numarasından erişerek ya da web sitemizdeki bilgi talep formunu doldurarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Fatih Nakliyat Fiyatları

Fatih nakliyat fiyatlarını öğrenmek isteyen müşterilerimiz internet sitelerinde yazan bilgilere aldanmamaları konusunda uyarmak istiyoruz. Web sitelerinde yazan fiyatlar doğru fiyatlar olmamakla beraber bir nakliye hizmeti sağlanırken ücret belirleyici unsurlar bulunmaktadır. Bunlar;

  • Lokasyonlar arası mesafe bilgisi
  • Lokasyonların durumu
  • Eşyaların durumu

Gibi fiyat belirleyici unsurlardır. Bu unsurları belirlemeden fiyat veren hiçbir nakliye firmasına inanmamanızı talep ediyoruz.

Sizlerde Fatih evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız ve en doğru fiyatı elde etmek istiyorsanız bizlere 0532 384 68 36 numarasından erişerek ya da web sitemizdeki bilgi talep formunu doldurarak 7/24 ulaşabilirsiniz.